Montaż Ogrodzeń

Montaż ogrodzeń

Ogrodzenie wokół posesji pełni niezwykle istotną rolę praktyczną oraz dekoracyjną. Przede wszystkim zapewnia domownikom poczucie bezpieczeństwa, chroni przed nieproszonymi gośćmi zabezpiecza dzieci i zwierzęta przed spacerem w miejsca które nie koniecznie są dla nich przeznaczone. Stanowi też doskonałą ozdobę Twojego otoczenia.

Doświadczenie zdobyte latami pozwala nam dokonać zawsze precyzyjnej wyceny przez co koszty budowy nigdy nie wzrosną po zakończeniu pracy. Na wykonane przez nas prace montażowe udzielamy zawsze 5 letniej gwarancji tak żeby klient nie musiał martwić się o nieprzewidzane niespodzianki. Otwory pod słupki wiercimy wiertłem fi 25cm na głębokość 80 cm i nigdy nie zaniżamy tych wartości. Do montażu używamy zawsze najwyższej jakości mieszanki betonowej prosto z węzła betoniarskiego. 

Zajmujemy się montażem 

-Ogrodzeń panelowych 

-Ogrodzeń z siatki plecionej

-Wszelkiego rodzaju bram, furtek i barierek 

Pracuejmy głównie na swoim materiale na który mamy atrakcyjne zniżki na hurtowniach ale również jeżelii państwo mają już materiał wykonamy zlecenie na materiale powierzonym przez państwa. 

 Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a wycena jest zawsze bezpłatna i niezobowiązująca.

Zapraszamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego. 

731500496

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.