Czyszczenie dachów

Wysokociśnieniowe mycie dachów oraz impregnacja

Mycie dachów to czynność którą powinny wykonywać regularnie osoby chcące zadbać o jakość i wygląd swojego pokrycia dachowego.

Warunki atmosferyczne sprzyjają rozwijaniu się wszelkiego rodzaju grzybów, mchów, porostów które niekorzystnie wpływają na jakość naszego pokrycia dachowego, ale równierz sprzyjają gromadzeniu się kurzów, pyłów i sadzy z komina.

Doświadczenie mówi nam że lepiej regularnie myć i impregnować dach tak aby służył nam na dziesiątki lat niż czekać aż nasze poszycie zostanie zniszczone przez rozwijające się na nim szkodliwe mikroorganizmy.

Regularne mycie dachów podtrzymuje ich trwałość, ogranicza ewentualne szkody wywołane przez czynniki atmosferyczne. Mycie pod ciśnieniem pozwala zlokalizować, a następnie zlikwidować odpowiednio wcześnie niewielkie uszkodzenia lub ogniska korozji, które w przyszłości mogą stać się przyczyną wymiany znacznie większej części połaci a w krytycznych przypadkach wymiany całości poszycia dachowego co wiąże się z ogromnymi kosztami.

Nasza firma zajmuje się kompleksową renowacja każdego rodzaju dachu usuwamy zabrudzenia takie jak:

  • sadze
  • mchy
  • grzyby i porosty
  • pleśń
  • i wiele innych

Dojazd do klienta oraz wycena zawsze jest darmowa.

Wycena jest indywidualna i uwarunkowana wielkością powierzchni, rodzajem poszycia, kątem nachylenia 

 

Wstępnej wyceny dokonujemy na podstawie zdjęć a ostatecznej podczas wizyty osobistej po ustaleniu wszystkich pomiarów i szczegółów. Przybliżone wartości można znaleźć w zakładce CENNIK